marketing internetowy ebook e-biz ebiznes e-biznes e-book lista mailingowa sklep internetowy e-commerce kampania reklamowa reklama e-zin newsletter biuletyn promocja program partnerski autoresponder safelist MLM network marketing darmowe autorespondery newsletter e-zin biuletyn reklama promocja darmowyEbooki - skuteczne narzędzia marketingu internetowego


Strona główna
Auto_Marketing
Darmowy kurs
"Twój Darmowy Autoresponder"
Gotowy autoresponder
"Magia Autoresponderów"
Darmowe ebooki
Porównanie autoresponderów
Zyskowny e-biznes
Kontakt
O nas
 

Darmowy kurs marketingu internetowego w e-biznesie - wykorzystywanie inteligentnych autoresponderów

Zaprenumeruj bezpłatny magazyn AutoInfo, otrzymasz darmowy kurs wykorzystywania autoresponderów w marketingu internetowym, programach partnerskich, MLM


Polityka prywatności 

Ile pieniędzy przynosi Ci co miesiąc Twoja strona www ?

Żaden, absolutnie żaden serwer www nie zarobi Ci pieniędzy, a musisz go kupić. Sama strona www, choćby najpiękniejsza na świecie nie przyciągnie Ci klientów i nie sprzeda sama z siebie. A te rzeczy na pewno kupiłeś albo kupisz. Wydałeś lub wydasz grubo ponad 1000 złotych i... nic.

NIC Ci to nie da, jeśli nie wiesz jak swój serwis szybko, tanio i skutecznie wypromować, jak napisać reklamy i oferty, aby sprzedawały... a to tylko ułamek tego, czego potrzebujesz się nauczyć ...

Jeśli chcesz "być do przodu", chcesz się rozwijać to nie masz wyjścia: musisz być na Internecie. Tu zaś obowiązują reguły specyficzne dla tego medium. Jeżeli ich nie znasz będziesz poza nawiasem. Jeśli chcesz się liczyć i mięć efekty zapomnij o metodach "Wszystko-Wszystkim-Tak-Samo" i oklepanych formułkach już nie przynoszących efektów.

CNEB to serwis, który pokaże Ci, krok po kroku, jak zwiększyć:

 • - napływ gotówki z Twojego serwisu www,
 • - skuteczność Twoich reklam, ofert, formularzy,
 • - ruch na Twojej stronie,
 • - liczbę powracających klientów,
 • - wartość zamówień klientów,
 • - sile Twoich reklam i działań Public Relations,
 • Otrzymasz także Kalkulator Rentowności Kampanii Reklamowych - jedyne w Polsce oprogramowanie tego typu.Samo to narzędzie jest warte więcej niż zapłacisz za abonament. Kalkulator ROI może Ci jednorazowo zaoszczędzić od 1000 złotych wzwyż na każdej złej kampanii, której dzięki niemu nie przeprowadzisz. Już nigdy nie wyrzucisz pieniędzy w nieopłacalna reklamę.

Według mojej najlepszej wiedzy CNEB to jedyne miejsce, jak Polska długa i szeroka, które nauczy Cię praktycznie, krok po kroku i prostym językiem, jak wymanewrować konkurencje i zdobyć tyle gotówki z Twojego rynku, jakiej zapragniesz Prosty, lecz Diabelnie Skuteczny Marketing jakiego szukałeś jest w tym jednym miejscu, w tym jednym serwisie, który pokazuje jak robić marketing w sposób praktyczny, łatwy do wykorzystania w Twoim biznesie i tak prosto, ze zrozumie go nawet totalny laik.

Już to, co jest rozdawane za darmo pozwala na znaczne uzupełnienie wiedzy w tym zakresie i pozwala na natychmiastowe zastosowanie jej, przekładając się bezpośrednio na osiągane efekty. Wiem z własnego doświadczenia.

Zresztą sprawdź sam, odwiedź: http://www.ebiznes.ebooki.pl

Może zainwestowałeś w serwis www w oparciu o fakt, ze każdy biznes musi być w Internecie jeśli chce przetrwać na rynku. Może wydajesz mała fortunę na czasopisma marketingowe i książki, w których leje się wode, w których się teoretyzuje. Czas abyś odzyskał wszystkie zainwestowane pieniądze ze szczodra nadwyżka. Czas abyś w końcu czytał o technikach marketingowych, które można zastosować w Twoim biznesem. Przestań czytać o abstrakcyjnym marketingu, zacznij czytać o technikach, które zarobią pieniądze. Zapomnij o rozwiązaniach za 10 czy 100 tys. złotych.

Nauczysz się jak robić marketing możliwie tanio i skutecznie. Dowiesz się Ci jak robić marketing za darmo, a przede wszystkim marketing do zastosowania w Twoim biznesie przynoszący widoczne rezultaty, a nie teorie.

CzasNaE-Biznes to wiedza, której NIE opłaca się NIE mieć!

Roczny dostęp do wszystkich płatnych materiałów zawartych w serwisie CzasNaE-Biznes. CzasNaE-Biznes to powiększające się archiwum wyjątkowo Praktyczny99ch artykułów dotyczących technik marketingu internetowego i wielu innych aspektów e-biznesu.

Wszystkie techniki przedstawiane są z punktu widzenia małego biznesu. Zapomnij o akademickich wywodach ludzi, którzy nigdy nie mieli własnego biznesu - co oni mogą wiedzieć?

Wszystkie techniki to propozycje do wdrożenia w ciągu max kilku dni.

Wszystkie techniki są sprawdzone przez autora i jego kolegów z branży.

Wszystkie techniki są skuteczne, czyli pomagają zarabiać więcej pieniędzy Twojemu serwisowi www. Biorąc pod uwagę atrakcyjność tego, co oferuje CNEB i lawinowo rosnące zainteresowanie dostępem do tak wartościowych informacji, wiedzy i możliwości natychmiastowego generowania dochodów wątpię, aby cena 99 zł. za roczny dostęp do serwisu utrzymała się zbyt długo (a wzrastała już dwukrotnie).

Jeśli nie lubisz tracić gotówki to zaprenumeruj CNEB już teraz: www.cneb.pl

Na subskrypcje obowiązuje 30 dni pisemnej gwarancji, ale jeszcze nikt NIE zrezygnował.

Nie musisz spełniać żadnych warunków: decydujesz, płacisz, wymagasz !

Dodatkowo otrzymasz dostęp do największego w Polsce forum poświeconego e-biznesowi, e-marketingowi i wszelkim zjawiskom z tym związanym. Możesz tam spotkać ELITE POLSKIEGO E-BIZNESU. To wyjątkowe Forum gromadzi praktyków e-biznesu z całej Polski, z małych i dużych firm. Z tych lokalnych i tych najbardziej znanych w Polsce. I to forum, bardzo rygorystycznie moderowane, regularnie czyszczone z pozatematycznych dyskusji, zyskało sobie miano najbardziej rzeczowej społeczności e-biznesowej w Polsce.

Nigdzie w Internecie nie znajdziesz w jednym miejscu tylu materiałów i kompetentnych wypowiedzi co tam. Zresztą sprawdź sam.

http://www.ebiznes.ebooki.pl/forum

Od pewnego czasu zacząłem także promować Program Partnerski CzasNaE-Biznes. Pozwalam sobie nawet używać słowa: "Rewelacja!". Biorąc pod uwagę to co oferują inni na tym polu, ten program w pełni zasługuje na takie stwierdzenie. Oto kilka faktów:

Okazało się, ze udało mi się pozyskać najwięcej subskrybentów na udostępniane publikacje. Nie powiem aby nie było to satysfakcjonujące, lecz tak naprawdę to gratulacje należą się Piotrowi, organizatorowi całego przedsięwzięcia. Faktycznie to wcale nie miąłem takich ambicji i nie przyłożyłem się za bardzo do tego aby osiągnąć taki efekt. Stało się to wiec nie dzięki moim wysiłkom, lecz TECHNIKOM, których nauczyłem się od ... a jakże do Piotra Majewskiego !

Moja prowizja, należna z tytułu pozyskania płatnych subskrybentów "CzasNaE-Biznes" już  w ciągu pierwszym miesiącu większa niz W jakimkolwiek internetowym PP, w którym brałem udział i to głównie dlatego, ze zastosowałem to, do czego ma dostęp subskrybent "CzasNaE-Biznes".


Co to oznacza ?

Przede wszystkim, ze ta wiedza jest PRAKTYCZNA, a to czego uczy CzasNaE-Biznes PRZEKŁADA SIĘ SIĘ NA EFEKTY ! Ja to tylko zastosowałem. Co najciekawsze to teraz PP CzasNaE-Biznes ma tylko jeden produkt. Jak wiec będzie mogło to wyglądać finansowo gdy będzie ich dwadzieścia, czy trzydzieści ?

W materiałach promocyjnych znajduje się min. stwierdzenie, ze "Żaden inny program partnerski w Polsce nie jest w stanie dąć Ci takiego przygotowania do prowadzenia własnego e-biznesu". Gwarantuje, ze nie ma tym stwierdzeniu ani odrobiny przesady. Wynika to chociażby z faktu, ze program partnerski dotyczy e-biznesu. Ilość PRAKTYCZNEJ wiedzy i technik zgromadzonych na stronach dla prenumeratorów CNEB nie ma odpowiednika w polskim Internecie. Przyjmuje każdy zakład o równowartość mojej prowizji w CzasNaE-Biznes :-)

cnebPoints  to pierwszy w Polsce program partnerski, który dynamicznie generuje poziomy wynagrodzeń. Partnerzy cnebPoints otrzymują wysokie, nawet 50% prowizje od sprzedaży produktów objętych programem.

Aby osiągnąć duży, zdecydowanie większy strumień gotówki płynącej z Twojego serwisu www:

 • NIE musisz się zmieniać,
 • NIE muszą zmieniać się Twoi pracownicy,
 • NIE musisz sprzedawać w Internecie, możesz tylko zdobywać klientów
 • NIE musisz inwestować swoich pieniędzy,
 • NIE musisz wprowadzać skomplikowanych rozwiązań.

Nie masz firmy ?

Teraz to też już nie jest problem. Odwiedź:

http://www.ebiznes.ebooki.pl/pp

 


Dalej

Strona główna | Auto_Marketing | Darmowy kurs | "Twój Darmowy Autoresponder" | Gotowy autoresponder | "Magia Autoresponderów" | Darmowe ebooki | Zyskowny e-biznes | Kontakt | O nas |


|Ebiznes | CzasNaEbiznes  | Dynamiczny program partnerski | Ebooki | HYIP Offshore | Wyszukiwarki | Jak NIE zostać spamerem | ForexForumPolskiegoEbiznesu | Biznes plan | "Zostań Superpartnerem" | Program Partnerski Ebooków |


Copyright © 2003-2008 M&K - Wszelkie prawa zastrzeżone. - All Rights Reserved www.autoresponder.pl